SELEKCIJE

nogometne šole ARENA LOKA

SELEKCIJA U-5

Nogometna Šola ARENA LOKA

SELEKCIJA U5

Zgornja vrsta z leve proti desni:
Liam Markovič, Tarik Bajrič,Maj Poturovič,Luka Martič,Nejc Lavtar,Mateo Miklavčič.

Spodnja vrsta z leve proti desni:
Jan Klemenčič,Imran Jusufovič,Lian Kazič,Lan Grohar,Alex Jakšič,Žak Pejič,Luka Levačič.

Na sliki manjkajo:
 Lukas Mijatovič.

TRENINGI (športna dvorana Trata):

• Sreda: 15.00 – 16.15
• Petek: 15.00 – 16.15

TRENER:

Goran Stojčević
mob: 041 444 361

POMOČNIK:

Jaša Drobnjak
070 133 306

SELEKCIJA U-6

Nogometna Šola ARENA LOKA

SELEKCIJA U6 

Zgornja vrsta z leve proti desni:

Nace Lahajnar, Ubejd Bektašević, Jakob Lipar, Adam Karabegović, Malik Malovčić, Oliver Križnar, Filip Trobec

Spodnja vrsta z leve proti desni:

Arijan Nikočević, Teo Cunjak, Tarik Bajrić, Tim Mernik, Uroš Djukić, Eman Bajrič, Marcel Selak, Alexei Stanković, Kaan Ibusoski

Na sliki manjkajo:
Damijan Vukotić, Dian Ibrahimagić, Karim Kaltak, Maj Mrak

TRENINGI (športna dvorana Trata):
• Torek: 15.00 – 16.30
• Četrtek: 15.00 – 16.30

TRENER:
Milan Pešič
mob: 070 56 96 26

POMOČNIK TRENERJA:
Jaša Drobnjak
mob: 070 13 33 06

SELEKCIJA U-7

Nogometna Šola Arena - Selekcija U7

SELEKCIJA U7

Zgornja vrsta z desne proti levi:
Mark Jurič, Dimitrij Mušič, Robert Pejič, Uroš Kenjalo, Marin Jozič, Adrian Levačič

Spodnja vrsta z desne proti levi:
Nik Pejič, Tibor Balog, Tom Bergant, Nejc Dolenc, Sven Jurgele

TRENINGI (športna dvorana Trata):

• Ponedeljek: 15.00 – 16.30
• Sreda: 15.00 – 16.30

TRENER:

Urban Murn
mob: 041 240 925

POMOČNIK:

SELEKCIJA U-8

Nogometna Šola Arena - Selekcija U8

SELEKCIJA U8

Zgoraj z leve proti desni strani:
Teo Ferlan, Tinkara Ažbe, Benjamin Cerić, Tevž Zorman, Nikola Stošić in Nikola Brčina.

Spodaj z leve proti desni:
Taj Jamnik, Tian Ferlan, Adem Puškar, Omer Dervishoski in Erik Zgaga

TRENINGI (športna dvorana Trata):

• Ponedeljek: 15.00 – 16.30
• Sreda: 15.00 – 16.30

TRENER:

Danijel Turković
mob: 040 615 658

POMOČNIK:

SELEKCIJA U-9 in U-11

Nogometna Šola Arena - Selekcija U9-u11

SELEKCIJA U9 in U11

Zgoraj z leve proti desni:
Luka Brčina, Vasilije Paunović, Emin Pašanbegović, Ledjon Binaj, Bektašević,

Spodaj z leve proti desni:
Tian Ferlan, Teo Ferlan, Matic Habjan, Gabriel Murgelj, Žan Štancer

TRENINGI:

• Sreda: 17.00 – 18.30 (telovadnica OŠ Mesto)
• Petek: 14.00 – 15.30 (telovadnica OŠ Cvetko Golar)

TRENER:

Danijel Turković
mob: 040 615 658

POMOČNIK:

Prijave se že polnijo, pohiti in se prijavi.

X